Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Aktuality


Rok 2022 bol rokom, kedy spoločnosť BeMi realitná kancelária dosiahla najlepšiu produkciu od jej samotného založenia. Okrem toho sa minulý rok podarilo rozšíriť naše rady o nové pobočky a uskutočniť spoločnú firemnú dovolenku v Turecku. Samozrejme, nič z tohto by sa nenaplnilo, keby sme nemali skvelých maklérov a manažérov a silnú oporu a vedenie z centrály so sídlom v Nitre.Rekapitulácia roka, vyhodnotenie najlepších maklérov, najlepších pobočiek, poďakovanie centrále spoločností, zaujímavé prednášky, ale najmä milé stretnutia, priateľské objatia a firemná lyžovačka - takto vyzeralo Slávnostné vyhodnotenie najlepší z najlepších za rok 2021. Viac ako 70 z nás, už v skorých ranných hodinách  nasadli do áut a mali sme jeden cieľ - Hotel Bešeňová.

 


V krásnych priestoroch hotela Zlatý kľúčik v Nitre sme školili nových kolegov. Verím, že si zo školenia odniesli cenné informácie, ktoré zavedú do praxe.

Pán riaditeľ JUDr. Tomáš Nagy odovzdal cenu za 1. miesto najlepšiemu maklérovi s najvyššou produkciou za rok 2020 Mgr. Michalovi Geletičovi z pobočky Nitra.

Veľmi dôležitým krokom pred samotnou kúpou respektíve výberom samotnej nehnuteľnosti je z pozície klienta – kupujúceho spraviť rozhodnutie o tom, akým spôsobom bude kúpu nehnuteľnosti financovať.


Cena nehnuteľnosti – to je faktor, ktorý dokáže samotnému predaju výrazne napomôcť, ale na opačnej strane môže predaj i úplne znemožniť. Samotný predaj teda výrazne závisí i od správneho nastavenia ceny za nehnuteľnosť.


V mesiaci jún sme sa zišli v hojnom počte na našom celofiremnom školení, ktoré sa konalo v krásnom kaštieli Tartuf v Beladiciach.


Ak ste sa rozhodli čítať nasledujúce riadky, pravdepodobne uvažujete nad životnou zmenou spojenou so zmenou povolania. A to je prvý krok, ktorý ste práve pre túto zmenu spravili – rozhodnutie.Do nášho tímu pribudli motorizované posily, ktoré brázdia Slovenskom a hľadajú nám nových kolegov do tímu. Pridaj sa aj ty! 


Tento krásny mesiac sme sa stretli v historickom kaštieli v Beladiciach. Naši makléri sa naučili aj niečo nové a odniesli si cenné informácie, ktoré im pomôžu prinášať kvalitnejšiu prácu pre našich klientovi. Veríme, že každý si odniesol informácie, ktoré sú pre nich dôležité.


Veľmi rada by som sa poďakovala pani maklérke Zeleňákovej, ktorá mi pomohla s kúpou garsónky. Pani maklérka reagovala na moje požiadavky hneď, bola veľmi ochotná v každom čase. 


Tak ako každý mesiac aj v apríli sme sa stretli, aby sme novým aj pokročilým maklérom odovzdali naše know-how. A samozrejme, nezabudli sme ani na zábavu.Tak ako každý mesiac aj vo februári sme školili našich maklérov. Tento raz bolo školenie v Nitre v hoteli Hoffer Zlatá Koruna. Veríme, že každý si odniesol cenné informácie, ktoré zúročí pri svojej práci. A z ktorých budú mať úžitok aj naši klienti.


Kolektív firmy sa zišiel vo štvrtok 11.12.2014 na vianočnom večierku, ktorý začal krátkym príhovorom šéfa.Kúpa nehnuteľnosti je pre väčšinu z nás najväčšia a najdôležitejšia investícia v živote. Pri kúpe nehnuteľnosti takmer vždy siahame z väčšej či menšej časti po úvere. Pri voľbe úveru sa musíme správne rozhodnúť aký typ úveru je pre nás najvýhodnejší.


Dobrý deň, chcel by som vyjadriť poďakovanie Vašej realitnej kancelárii za kvalitné a rýchle služby, ktoré mi poskytli v súvislosti s kúpou môjho bytu.


Opäť sme sa zišli v decembri pred ukončením roka 2018. Oslavili sme naše úspechy v hoteli Tartuf Beladice. Nezabudli sme ani na ocenenia pre našich najlepších maklérov. Aby sme boli pre Vás našich klientov profesionálnejší, tak sme sa aj preškolili.Dňa 11. februára 2019 bol v Zbierke zákonov Slovenskej republiky vyhlásený nález Ústavného súdu Slovenskej republiky vo veci nesúladu § 4, § 5 a § 6 zákona č. 140/2014 Z. z. o nadobúdaní vlastníctva k poľnohospodárskemu pozemku.Výber z bankomatu v zahraničí vás môže stáť podstatne viac ako je v cenníku vašej banky. Aj keď máte v niektorých bankách výbery zo všetkých bankomatov na svete zadarmo, na výpise z účtu môžete nájsť poplatok niekoľko desiatok Eur. 


Životné poistenie je finančný produkt, ktorého úloha spočíva vo vykrytí finančných strát a dodatočných nákladov, ktoré vzniknú smrťou poisteného alebo nepriaznivou zmenou jeho zdravotného stavu.


Kúpa nehnuteľnosti je pre väčšinu z nás najväčšia a najdôležitejšia investícia v živote. Pri kúpe nehnuteľnosti takmer vždy siahame z väčšej či menšej časti po úvere. Pri voľbe úveru sa musíme správne rozhodnúť aký typ úveru je pre nás najvýhodnejší.