Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Zhrnutie roku 2023 a vychutnanie si príjemného prostredia vo Veľkej Lomnici.


Tak ako každý rok, aj tento sme sa všetci spoločne stretli na jednom mieste, aby sme si spoločne zhrnuli rok 2023. Súčasťou nášho programu samozrejme nesmelo chýbať ocenenie tých, ktorí v danom roku vynikali vďaka svojej pracovitosti a to aj napriek nepriaznivému vývoju na realitnom trhu.

Dňa 15.02.2024 sa konalo naše Slávnostné vyhodnotenie roku 2023 v krásnom prostredí a to v Hoteli International **** vo Veľkej Lomnici. Súčasťou programu bolo zhodnotenie roku 2023 našim konateľom spoločnosti p. JUDr. Tomášom Nagyom. Okrem toho sme si vypočuli prednášku od nášho senior makléra p. Tkáča, ktorý využíva rôzne podporné aplikácie na kvalitnejšiu prezentáciu nehnuteľností, čo podporuje ich predaj a spokojnosť klientov.

Ocenení boli viacerí z účastníkov, no najvýznamnejšia kategória bola vyhlásenie 3 najlepších maklérov za rok 2023 a 3 top pobočiek za rok 2023. Tieto kategórie sú a budú v našom vyhodnotení vždy za najvýznamnejšie a to z dôvodu, že sú v nich ocenení najlepší makléri a pobočky v rámci všetkých maklérov a pobočiek na celom Slovensku v rámci našich spoločností.

V kategórii: Najlepší maklér za rok 2023 sa umiestnili

1, Miesto – Anton Mesároš, pobočka Prešov

2, Miesto – Mgr. Michal Geletič, pobočka Nitra

3, Miesto – Zuzana Libovická, pobočka Banská Bystrica

  

 

V kategórii: Top pobočka za rok 2023

1, Miesto –  pobočka Nitra

2, Miesto – pobočka Prešov

3, Miesto – pobočka Banská Bystrica

   

Záver nášho Slávnostného vyhodnotenia ukončil p. JUDr Tomáš Nagy poďakovaním všetkým, ktorí sú súčasťou spoločnosti, či už pôsobia v teréne ako makléri a manažéri alebo pracujú na centrále. Samozrejme poďakovanie patrilo aj jemu, pretože žiada loď nemôže mať dobrý smer bez správneho vedenia.

Už teraz sa tešíme na budúcoročné vyhodnotenie a veríme, že sa znovu uvidíme a prežijeme spolu príjemný deň v krásnom prostredí.

S úctou, tím realitnej kancelárie BeMi.

 

Slávnostného vyhodnotenia roku 2023 v Hoteli International *** V. Lomnica