Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Profil spoločnosti

Vitajte na stránke realitnej kancelárie BeMi, pôsobiacej na trhu s nehnuteľnosťami na celom Slovensku. Na trh sme vstúpili v roku 2003 ako rodinná firma a po dobu našej pôsobnosti sme zrealizovali veľké množstvo predajov a prenájmov nehnuteľností.

Dnes tvoríme špičku v tomto obore, preto sa na nás môžete vždy s dôverou obrátiť. 

Začiatkom roku 2010 sme začali spolupracovať s ďalšími odborníkmi z oblasti realít, preto dnes tvorí náš tím viac ako 100 realitných maklérov. Našou prioritou je spokojnosť klienta, i vzhľadom k tomuto zameraniu máme dnes veľkú časť nehnuteľností v ponuke vďaka referenciám od našich klientov.

Dúfame, že si na našej webovej stránke vyberiete vhodnú ponuku a zaradíte sa medzi našich spokojných klientov.

Zoznam našich kancelárií nájdete tu

Ponúkame:

  • Prvotriedne služby v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností
  • Právne služby našich právnikov – prevodcov, odborníkov na problematiku realitného práva
  • Služby hypotekárnych poradcov zdarma – rýchle a výhodné zjednanie hypotéky alebo stavebného sporenia na mieru
  • Vypracovanie a zaistenie potrebných zmluvných podkladov a dokumentácie
  • Zhotovenie fotografií nehnuteľností
  • Kvalitnú prezentáciu nehnuteľností na viac ako 150 internetových serveroch – napr. na www.realitybemi.skwww.reality.skwww.topreality.sk a všetkých významných realitných serveroch
  • Pomoc pri jednaní s úradmi (Kataster nehnuteľností, stavebný úrad atd.)

V prípade, že ste počas návštevy našej stránky nenašli objekt, ktorý by zodpovedal vašim požiadavkám a predstavám, neváhajte nás kontaktovať.