Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Slávnostné vyhodnotenie a zhodnotenie roku 2022 v Hoteli Bešeňová


Rok 2022 bol rokom, kedy spoločnosť BeMi realitná kancelária dosiahla najlepšiu produkciu od jej samotného založenia. Okrem toho sa minulý rok podarilo rozšíriť naše rady o nové pobočky a uskutočniť spoločnú firemnú dovolenku v Turecku. Samozrejme, nič z tohto by sa nenaplnilo, keby sme nemali skvelých maklérov a manažérov a silnú oporu a vedenie z centrály so sídlom v Nitre.

Preto tak, ako minulý rok, aj tento rok sme sa všetci stretli v Hoteli Bešeňová, aby sme spoločne zhodnotili predchádzajúci rok 2022. Súčasťou bohatého programu bolo slávnostné vyhodnotenie našich maklérov a manažérov v rôznych kategóriách a zhodnotenie roku 2022 z pohľadu pána riaditeľa JUDr. Tomáša Nagya. Ako spestrenie programu nechýbali ani spoločné aktivity, ktoré osviežili a podporili tímovosť, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou našej firmy.

Najlepší maklér za rok 2022 a najlepšia pobočka za rok 2022 boli kategórie, ktoré patrili medzi najvýznamnejšie v rámci celého slávnostného vyhodnotenia. Výsledky boli tesné, no umiestniť sa mohli na prvých 3 miestach len 3 makléri a 3 pobočky z celého Slovenska.

Prvé 3 miesta v kategórii: Najlepší maklér za rok 2022 sa umiestnili nasledovní kolegovia:

1. Miesto - Anton Mesároš, pobočka Prešov

2. Miesto - Anna Fiťková, pobočka Zlaté Moravce

3. Miesto - Anna Ondrišová, pobočka Rimavská Sobota 

  

 

V kategórii: Najlepšia pobočka za rok 2022 sa umiestnili pobočky:

1. Miesto - pobočka Prešov

2. Miesto - pobočka Nitra

3. Miesto - pobočka Košice

  

 

Rok 2022 sme spoločne slávnostne ukončili, ocenili a poďakovali všetkým tím, ktorých dennodenná snaha a úsilie pomáhajú v raste a rozvoji našej spoločnosti. Už teraz sa tešíme na budúcoročné slávnostné vyhodnotenie roku 2023, keď sa znovu všetci stretneme z celého Slovenska a budeme sa spoločne tešiť z dosiahnutých výsledkov našej celoročnej práce.

S úctou, tím realitnej kancelárie BeMi.

 

Galéria Slávnostného vyhodnotenia a zhodnotenia za rok 2022 v Hoteli Bešeňová