Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Referencie

2-izbový byt v Lubeníku - NA PREDAJ
52 m2 | 2-izbový byt | Lubeník

Dobrý den, prodávala jsem nemovitost a vybrala jsem si Vaší realitní kancelář. Konkrétně makléřku a manažerku pobočky Rimavská Sobota paní Annu Ondrišovou. Paní makléřka odvedla opravdu fantastickou práci. Spolehlivost, poctivost, dochvilnost, preciznost a rychlost je její krédo. Velmi bych jí chtěla poděkovat i celému týmu Vaší realitní kanceláře. Paní Ondrišová do toho dala opravdu i kus svého srdce a touto cestou, bych chtěla poprosit, aby za svou práci byla náležitě odměněna a oceněna. Kdyby to bylo možné, dala bych hvězdiček 10.Ještě jedou díky za vše a přeji celému týmu ať se daří. S pozdravem Denisa Sýkorová, Liberec ČR.


Rodinný dom s veľkorysím pozemkom vo Veľkej Bašte na predaj
Rodinný dom | Stará Bašta

Som veľmi spokojný so spoločnosťou Bemi reality, som veľmi spokojný že som do dvoch týždňov predal dom. Z vlastnej skúsenosti vám chcem povedať pre tich ktorý dlho čakajú a chceli by predať dom tak je tu Realitka Bemi ktorá vám pomôže. Dosť dlho som predával dom a nevedel som už ako si pomôcť, tak som sa obrátil na spoločnosť Bemi reality a som veľmi spokojný ešte raz Ďakujem pani Tóthová, veľmi ste mi pomohli, 6 mesiacov čakania a zbytočne, keď som to mohol už tak to dávno spraviť. Ešte raz Ďakujem vám pani Tóthová som vám vďačný.