Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Referencie

Rodinný dom s veľkorysím pozemkom vo Veľkej Bašte na predaj
Rodinný dom | Stará Bašta

Som veľmi spokojný so spoločnosťou Bemi reality, som veľmi spokojný že som do dvoch týždňov predal dom. Z vlastnej skúsenosti vám chcem povedať pre tich ktorý dlho čakajú a chceli by predať dom tak je tu Realitka Bemi ktorá vám pomôže. Dosť dlho som predával dom a nevedel som už ako si pomôcť, tak som sa obrátil na spoločnosť Bemi reality a som veľmi spokojný ešte raz Ďakujem pani Tóthová, veľmi ste mi pomohli, 6 mesiacov čakania a zbytočne, keď som to mohol už tak to dávno spraviť. Ešte raz Ďakujem vám pani Tóthová som vám vďačný.


171.212-VIG Exkluzívne vám ponúkame na prenájom 2 izbový byt - Nitra Tabáň REZERVOVANÉ
2-izbový byt | Nitra

Celkovo sme so spolupracou boli spokojni. Vyzdvihol by som 3D natocenie bytu a moznost sa virtualne v nom poprechadzat. Ako plusove taktiez hodnotime natocenie individualneho videa realitnym maklerom, v ktorom sa poukazuje na vyhody bytu. Dohadovanie ceny s maklerom bolo bezproblemove a nenutil nas ist do nizsich cenovych relacii. Komunikacia s maklerom prebiehala vzdy bezproblemovo a pohotovo. Vysoko hodnotime velmi profesionalne pripravenu najomnu zmluvu. Este raz dakujeme za uspesnu spolupracu a prajeme vela uspechov do buducna!


REZERVOVANE  Chalupa rodinný dom Hrašné na polosamote
Rodinný dom | Hrašné

Ďakujeme realitnej kancelárii BeMi, konkrétne pani Cholvadovej za sprostredkovanie predaja našej nehnuteľnosti pomerne v rýchlom čase. Radi by sme vyzdvihli príjemné profesionálne vystupovanie, okamžitú spätnú väzbu a pravidelné informovanie o priebehu predaja. Taktiež oceňujeme ochotu zapracovať do zmluvy aj naše pripomienky a musíme konštatovať, že realitná kancelária splnila naozaj všetky záväzky, ktoré boli uvedené zmluve. Vďaka tejto dobrej skúsenosti by sme Vaše služby odporučili aj ostatným klientom. Prajeme Vám veľa úspechov. Emília Bachoríková a Dušan Šedovič, Nové Mesto nad Váhom.