Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Výhodná cena -pozemky na stavbu v Ratke na predaj

15 560 €
Interné ID: 146-14-VETOE
Ulica: Ratka
Obec: Ratka
Okres: Lučenec
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Poľnohospodárske a lesné pozemky

Popis nehnuteľnosti

ID:146-14-VETOE
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pekný pozemok, vhodný na stavbu rodinného domu v katastrálnom území Ratka na juhu Slovenska. Táto oblasť sa vyznačuje krásnou okolitou prírodou a pokojom od ruchu mesta, ale predsa v jeho blízkosti. Najbližšími mestami sú Fiľakovo a Lučenec - 6 km a 15 km.
Pozemok sa nachádza za malou obcou Horná Baba v mierne svahovitom teréne. Má rozlohu 710 m2. Prístup na pozemok je zo štátnej cesty a v ďalšom z prístupovej parcely, z ktorej prislúcha podiel k parcele na predaj a je zahrnutý v cene. Nový vlastník získa aj právo prechodu po celej dľžke prístupovej parcely. Elektrina je v dostupnosti, voda a kanalizácia sa má riešiť individuálne -vlastnou studňou a septikom. V tejto oblasti je dostatok vody.

V ponuke na predaj je tu ďalších 6 parciel pozemku s rôznou rozlohou od 709 do 738 m2 s vlastným parcelným číslom. Na liste vlastníctva sú vedené ,ako trvalý trávnaty porast. Potvrdenie obce o schválení pozemkov na individuálnu bytovú výstavbu je k dispozícii. Pozemky sú v osobnom vlastníctve jedného majiteľa, sú bez ťarchy .
Kúpa týchto pozemkov je aj dobrou investičnou príležitosťou.

Okolie ponúka širokú možnosť na rekreáciu, turistiku a cykloturistiku. V okolí je niekoľko hradov a zámkov a veľmi obľúbeným miestom je aj kúpalisko a wellnes Novolandia s liečivou geotermálnou vodou, ktorá je vo vzdialenosti asi 8km.


Cena pozemku: 15560 €


Prostredníctvom nášho finančného poradcu Vám radi pomôžeme s kúpou nehnuteľnosti.
Naše ceny sú vrátane provízie za kompletný servis a sú schválené majiteľom.

Doplňujúce informácie

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
710 m2

Kontaktujte makléra