Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

POLYFUNKČNÁ BUDOVA V CENTRE MESTA TORNAĽA - NA PREDAJ

0 €
Interné ID: 015-12-NOVA
Obec: Tornaľa
Okres: Revúca
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Budova

Popis nehnuteľnosti

ID:015-12-NOVA
Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj zaujímavú polyfunkčnú budovu s veľkým pozemkom a potenciálom v centre mesta Tornaľa.
Objekt so zastavanou plochou 302 m² a širokým záberom využiteľnosti leží na pozemku o veľkosti 819 m² . Vzhľadom na jeho rozlohu a aktuálne dispozičné riešenie je možné jeho využitie rôznymi spôsobmi, poprípade prispôsobenie podľa vlastných predstáv. Budovu je možné rozdeliť na samostatné bytové jednotky alebo po malej úprave používať ako bežný rodinný dom, bývanie s možnosťou podnikania poprípade vytvorenie nájomných priestorov.
Objekt pozostáva z dvoch celkov:
Prvý celok tvorí časť, ktorá disponuje tromi izbami s oknami do tichej ulice, samostatným vstupom, miestnosťou pre sociálne zariadenia a veľkým spoločným priestorom. Tento veľkorysý priestor priamo nadväzuje na druhý, historicky zaujímavý celok - bývalú židovskú modlitebňu postavenú okolo roku 1910.
Dlhé desaťročia sa využívala ako pekáreň a sklad, čomu nasvedčuje aj prispôsobenie dispozície a rozšírenie zásobovacích vstupov a skladovacieho priestoru. Priamo v budove už absentuje väčšina pôvodných architektonických prvkov, priečelie je však zachované. Budova nie je chránenou nehnuteľnosťou, avšak by bolo pekným gestom zachovať jej unikátne priečelie.

Cena DOHODOU

Prostredníctvom nášho finančného poradcu Vám pomôžeme s financovaním kúpy nehnuteľností
NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

Doplňujúce informácie

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
280 m2
Plocha pozemku:
819 m2
Zastavaná plocha:
302 m2
Počet izieb:
6
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
Zateplený objekt:
nie
Vykurovanie:
spoločné

Kontaktujte makléra