Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Skladové a kancelárske priestory na prenájom

3,50 €/m2/mesiac
Interné ID: 092-28-BIDZ3a
Ulica: Texikom
Obec: Ružomberok
Okres: Ružomberok
Kraj: Žilinský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Sklady a haly

Popis nehnuteľnosti

ID: 092-28-BIDZ3a
Ponúkame na prenájom polyfunkčnú halu situovanú na výbornom logistickom bode bývalého areálu Texicom v Ružomberku.
Jedná sa o čerstvo zrekonštruované skladové a administratívne priestory, pričom sklady tvoria rozlohu cca 1 580 m2 a administratíva časť 440 m2.
Administratívne priestory sa nachádzajú v hlavnej dvojpodlažnej budove s plastovými oknami, plávajúcou podlahou, podlahovým vykurovaním a oddeleným sociálnym zariadením, nachádzajúcim sa na obidvoch podlažiach. Sú veľmi vzdušné a svetlé s modernými prvkami ako napr. elektrické rozvodové skrinky v podlahe, vlastná IT miestnosť atď.
Budova má tri samostatné vchody, pričom jeden z nich je cez vyťahovaciu bránu ovládanú elektricky. Objekt je dispozične prepojený viacerými halami s možnosťou uskladnenia alebo aj výroby, pričom časť z nich je vykurovaná a časť bez vykurovacieho systému.
Objekt má vlastnú kotolňu s novými plynovými kotlami je napojený na elektriku, vodu a kanalizáciu. Je zabezpečený kamerovým systémom a alarmom pre celú budovu. Výhodou je tiež vlastné parkovisko so 9 – 10 státiami.

Nehnuteľnosť sa prenajíma v celosti ale aj oddelene na základe individuálnych požiadaviek záujemcov.

cena:3,8€/m2 + kancelárske priestory 5€
3D prezentácia : my.matterport.com/show/?m=UfxpU1SKXt9

Doplňujúce informácie

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Úžitková plocha:
1580 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie

Kontaktujte makléra