spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Exkluzívny byt priamo v centre mesta na prenájom

490 €/mesiac
Interné ID: 009-213-BIDZa
Ulica: Ružomberok
Obec: Ružomberok
Okres: Ružomberok
Kraj: Žilinský kraj
Druh: Byty
Typ: Prenájom
Typ bytu: 3-izbový byt

Popis nehnuteľnosti

009-213-BIDZa Hľadáte byt, ale nemáte ešte financie na vlastné bývanie? Ste človek ktorý potrebuje ubytovanie na nejaký čas? Tak práve pre Vás je pripravený tento prekrásny byt na dlhodobý prenájom a to priamo v centre mesta.
Svojou rozlohou 85 m2 a vybavenosťou spĺňa všetky požiadavky aj náročných klientov. Už pri vstupe Vás očarí chodba s nerezovým zábradlím a schodiskom pokrytým kobercom. Ako chodba aj samostatný byt bol vytvorený citlivou rukou bytového dizajnéra.
Byt pozostáva z dvoch spální , kúpeľne / toaleta, sprchový kút, umývadlo, práčka, sušička/, z priestrannej obývacej miestnosti, ktorá je spojená s kuchynským kútom /dvojplatnička, mikrovlnná rúra, kanvica, kompletný servis na stolovanie, jedálenský stôl,/ V celom apartmánovom byte sú koberce, ktoré dotvárajú teplo domova. Televízor a internet sú samozrejmosťou Parkovanie je možné priamo pred domom alebo vo dvore.
Objekt je chránený kamerovým systémom. Cena 490 Eur . K cene nájmu je nutné pripočítať 30 Eur na každú osobu ktorá bude bývať v byte./ náklady na elektriku, kúrenie, internet, upratovanie spoločných priestorov /
Nájomné sa platí jeden mesiac vopred+ depozit vo výške jedného nájmu. Byt bude poskytnutý maximálne pre 4 osoby a voľný je 01.06.2021
Fajčenie a domáce zvieratá nie sú povolené

Doplňujúce informácie

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Úžitková plocha:
85 m2
Počet izieb:
3
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie

Kontaktujte makléra