Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Ponúkam na prenájom pozemok v bezprostrednej blízkosti Malého Dunaja a jazier na vodnú a športovú rekreáciu

1,80 €/m2/rok
Interné ID: 006-24-PEMA
Obec: Potônske Lúky
Okres: Dunajská Streda
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Prenájom
Typ pozemku: Rekreačné pozemky

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom rekreačný pozemok v katastrálnom území Potônske Lúky. Plocha: pozemku minimálne 300m2. Ponúkame Vám na prenájom veľký slnečný pozemok v lone krásnej prírody v bezprostrednej blízkosti malého Dunaja a iných vodných nádrží vhodných na vodnú rekreáciu (napr. Aquarea čierna voda). Pozemok je zväčša rovinatý, na konci mierne vyvýšenie, určité časti sú zalesnené. Vedie k nemu udržiavaná prístupová cesty. V okolí sa nachádza všetko potrebné- potraviny, škôlka, škola, golf resort, domáce vajíčka hneď v ulici. Má mnohostranné využitie, rekreácia, víkendové bývanie uprostred prírody, pestovanie rôznych plodov, chov zvierat, osadenie karavanu, podnikanie spojené s vodnými športami a rekreáciou... Nachádza sa na polosamote - jeden sused, obklopený lesom, cyklotrasami, turistickými chodníkmi, blízka voda umožňuje rybolov priamo z pozemku, les zase zber hríbov.
Ako hlavné výhody považujem to že je slnečný s pekným výhľadom a tichým prostredím, obchody, rybolov, turistika, cykloturistika. Cena 0,15€ za m2 za mesiac. Hľadáme dlhodobých nájomcov.
pre viac informácii ma kontaktujte.
Zabezpečte si obhliadku tohto čarovného mieste hneď dnes!!
Budem sa tešiť

Doplňujúce informácie

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
300 m2

Kontaktujte makléra