Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Pozemok na výstavbu Kračúnovce

29 500 €
Interné ID: 093-14-TAKa
Obec: Kračúnovce
Okres: Svidník
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - bývanie

Popis nehnuteľnosti

ID 093-14-TAKa
BeMi Reality Vám ponúka na predaj rozsiahly pozemok s krásnym výhľadom na okolitú prírodu v obci Kračúnovce, vzdialenej len 3 km od Giraltoviec a 25 km od Prešova. Pozemok je vedený na LV ako parcela registra "C" , druh pozemku orná pôda, zahrnutý do IBV obce, čo znamená možnosť výstavby na danej parcele. Ponúkaný pozemok je slnečný, s rozlohou 1752 m2 a podielom na prístupovej ceste . Pri kúpe je potrebné rátať so studňou a žumpou, možnosť napojenia na elektrinu v blízkosti pozemku cca 50m. V minulosti bol vypracovaný projekt napojenia sa na el. sieť, ktorý je k dispozícii, treba ho už len dotiahnuť dokonca. Táto ponuka je vhodná najmä pre mladé páry a rodiny, ktoré túžia po osamostatnení sa za rozumnú cenu.

Plocha pozemku: 1752 m2
Cena: 29 500 €

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.
V prípade, ak Vás moja ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať telefonicky prípadne e-mailom, rada Vám nehnuteľnosť ukážem osobne.

Doplňujúce informácie

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
1752 m2

Kontaktujte makléra