Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Stavebný pozemok v obci Slanec

1 €
Interné ID: 015-14-BZAU
Ulica: Záhradná
Obec: Slanec
Okres: Košice - okolie
Kraj: Košický kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - bývanie

Popis nehnuteľnosti

015-14-BZAU
BeMi realitná kancelária ponúka na predaj dva stavebné pozemky v obci Slanec, s potvrdenou územnou informáciou obce o možnosti výstavby rodinných domov. Oba pozemky majú pripravenosť na elektrickú a vodovodnú prípojku, na prvom pozemku je umiestnená žumpa. Pozemky majú spoločnú prístupovú cestu s vypracovaným projektom cesty a príslušnými vyjadreniami.
K prvému pozemku s rozlohou 669 m2 (16x43m) a druhému pozemku s rozlohou 668 m2 (20x26m/45m dlhšia strana), patrí podiel na prístupovej ceste s rozlohou 487 m2. Pozemky sú prevažne rovinaté, s vyznačenými hranicami v teréne. K prvému pozemku je možné odkúpiť projektovú dokumentáciu rodinného domu.

Obec Slanec je obec s dobrou občianskou vybavenosťou, obchody, lekáreň, pošta, škola. Cesta z Košíc môže trvať 25 minút.

Informácie o dostupnosti konkrétneho pozemku, kúpnej cene a viac informácií o nehnuteľnosti, Vám radi poskytneme na našich kontaktoch.

BeMi realitná kancelária je celo-slovenská realitná kancelária s takmer 20 ročnou pôsobnosťou v oblasti sprostredkovania predaja a prenájmu nehnuteľností.

Doplňujúce informácie

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
669 m2

Kontaktujte makléra