Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ID:002-123-STK3a Rozostavaný dom na predaj v obci Uľanka

149 500 €
Interné ID: 002-12-STK3a
Obec: Banská Bystrica
Okres: Banská Bystrica
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom

Popis nehnuteľnosti

ID:002-123-STK3a Ponúkame na predaj rozostavaný dom nachádzajúci sa v tichej a pokojnej časti mesta Banská Bystrica v Uľanke, využiteľný na trvalé bývanie alebo ako rekreačný dom. Je postavený v blízkosti lesa, ktorý je zaujímavý nie len pre hubárov ale aj turistov a cyklistov. Jeho poloha je významná aj z toho dôvodu, že neďaleko je horské stredisko Donovaly navštevované tak v lete ako aj v zime turistami, lyžiarmi, bežkármi, cyklistami ako aj mašermi so záprahovými psami a to nie len zo Slovenska ale aj zahraničia. Taktiež sa v blízkosti nachádzajú pútnické miesto Staré Hory a Špania dolina, ktoré sú celoročne navštevované turistami. Zo základnej občianskej vybavenosti sú tu potraviny, pošta, pohostinstvo, zastávka MHD... Mesto Banská Bystrica je dostupné do niekoľko minúť autom a aj MHD.
Predávaný dom je zapísaný v katastri nehnuteľností ako rozostavaná stavba, čo je výhodou z pohľadu možnosti stavebných úprav kupujúcim podľa svojich predstáv pred kolaudáciou. Kompletnosť rozostavaného objektu je približne na 90% Pozostáva z prízemia so vstupnou chodbou, obývačkou, kuchyňou, kúpeľňou s toaletou a jedným poschodím s dvoma izbami, pričom zastavaná plocha je 44 m2, obytná 81 m2, celková rozloha pozemku vrátane zastavanej plochy je 323m2. Pri dome je možnosť parkovania dvoch motorových vozidiel a záhrada je dostatočne veľká pre vybudovanie altánku alebo inej drobnej stavby.
Cena 149.900€ je schválená majiteľom a zahŕňa kompletný právny servis, hypotekárne poradenstvo a všetky poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti.

Okrem foto vyobrazenia je pre Vás pripravená 3D prezentácia:
https://my.matterport.com/show/?m=niuhbcNfgk5
https://my.matterport.com/show/?m=Xu9dUrqenaN

Doplňujúce informácie

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
nedokončený
Úžitková plocha:
81 m2
Plocha pozemku:
322 m2
Zastavaná plocha:
44 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
3
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230/400V
Voda:
verejný vodovod
Krb:
áno
Zateplený objekt:
áno
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Kontaktujte makléra