spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Predaj nedostaveného penziónu na Liptove

0 €
Interné ID: 001-18-MISE
Ulica: Dúbrava
Obec: Dúbrava
Okres: Liptovský Mikuláš
Kraj: Žilinský kraj
Typ: Predaj

Popis nehnuteľnosti

ID:001-18-MISE
Ponúkame na predaj nedostavanú stavbu penziónu v obci Dúbrava, 15 min od mesta Liptovský Mikuláš. Objekt sa nachádza na rovinatom pozemku 2661 m2, ktorý je umiestnený v zastavanom území obce s prístupovou asfaltovou cestou. Stavba je zapísaná na LV ako rozostavaná stavba stravovacieho strediska o rozlohe 632 m2. Na pozemku sa nachádza aj Rozostavaná stavba kotolne o rozlohe 143 m2.
Inžinierske siete : kanalizácia - napojenie na verejnú kanalizáciu, úžitková voda - prípojka úžitkovej vody na verejný vodovod, vykurovanie - elektrokotol.
Stavba disponuje vypracovaným realizačným projektom s ubytovacou kapacitou 40 hostí, reštauračnou kapacitou 150 hostí a parkovacou kapacitou 26 miest pre návštevníkov.
V regióne , kde je vysoko frekventovaný cestovný ruch má penzión vysoký potenciál zaujať pozíciu kvalitného ubytovania a gastronomických služieb pre milovníkov prírody, turizmu a športu.

Cena je vrátane provízie, právneho servisu, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb.

Doplňujúce informácie

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné

Kontaktujte makléra