spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Predáme stavebný pozemok v Rovinke

220 000 €
Interné ID: 009-014-JAKOa
Ulica: Lipová
Obec: Rovinka
Okres: Senec
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - bývanie

Popis nehnuteľnosti

ID: 009-014-JAKOa
Ponúkame Vám na predaj stavený pozemok s rozlohou 576 m2 s vydaným stavebným povolením pre dvojdom - bungalov s obytnou plochou 2 x 67 m2. Pozemok sa nachádza v blízkosti nového centra obce Rovinka - pri nákupnom centre Billa. Jedná sa o oblasť s výstavbou nových rodinných domov. Poloha pozemku poskytuje aj dobré možnosti na rekreačné využitie - blízkosť vodných plôch neďalekých Košarísk. Po kompletnej dostavbe cestného obchvatu bude poskytovať aj priaznivé podmienky pri cestách do Bratislavy. S vydaným stavebným povolením sú obci uhradené aj všetky poplatky (rozvoj obce).
Stavebný projekt obsahuje bungalov s dvoma bytovými jednotkami, pričom je ešte možná zmena stavebného projektu na dvojdom s obytným podkrovím, čo predstavuje možnosť zvýšenia obytnej plochy. K pozemku vedie asfaltová prístupová komunikácia. Na hranici pozemku sú zriadené prípojky na elektrinu, vodu a kanalizáciu. Pozemok má vyrovnaný terén a je pripravený na okamžité začatie výstavby. Možnosť výstavby dvojdomov ako sú uvedené na fotografii.

Cena 220 000 € (cena platná do 1.8.2021, kedy je predpoklad otvorenia D4R7). Predávajúci preferuje určitú formu dražby. Vzhľadom na nedostatok voľných stavebných pozemkov v danej lokalite bude predávajúci preferovať najvyššiu ponuku od záujemcov o kúpu.
K predajnej cene pozemku bude potrebné pripočítať aj províziu pre RK vo výške 2% z predajnej ceny.

Doplňujúce informácie

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
576 m2
El. napätie:
230/400V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia

Kontaktujte makléra