Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Dom v obci Zubák

56 000 €
Interné ID: 006-12-DUJU
Obec: Zubák
Okres: Púchov
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Budova

Popis nehnuteľnosti

006-12-DUJU
Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť s bohatou históriou a čarovnou atmosférou. Starší dom, ktorý v minulosti slúžil ako obchod s mäsom, či predajňa rozličného tovaru sa nachádza v obci Zubák, v okrese Púchov. Ponúkaný objekt leží v atraktívnej lokalite vhodnej na rekreáciu, víkendový oddych, či turistické výlety. Okolitá príroda a bohatý život v tunajších lesoch lákajú na množstvo pekných výletov. Keďže sa jedná o koncovú obec (nie je prejazdná), kvalita ovzdušia je priam stvorená na oddychové pobyty od rušného mesta.

Nehnuteľnosť má ešte pôvodné kamenné steny, ktoré v lete poskytujú ideálnu ochranu pred horúcim letom. Tento dom pri správnej rekonštrukcii poskytne novému majiteľovi veľké množstvo pokojných chvíľ a ideálny oddych od rušného prostredia mesta. Poprípade pri trochu rozsiahlejšej úprave je možnosť z objektu urobiť víkendovú chalupu na prenájom. Samozrejme objekt je vhodný aj na drobné podnikateľské aktivity napr. stolársku dielňu.

Inžinierske siete - objekt je pripojený na obecný vodovod
elektrická sieť NN - 230V a 380V
dom má vlastnú žumpu
obec nie je plynofikovaná
vykurovanie krbovými kachlami

Zastavaná plocha objektu je cca 160m2. Celý pozemok aj s domom majú 202 m2.

Novému majiteľovi pomôžeme s vybavením úveru na kúpu pozemku, zabezpečíme právny servis spojený s kúpou a projektovú dokumentáciu na úpravu objektu a s ňou spojenú inžiniersku činnosť pri vybavení všetkých potrebných povolení. Uvádzaná cena : 56000,- eur je vrátane provízie. Súčasný majiteľ objekt predáva aj vybavením.

Doplňujúce informácie

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Plocha pozemku:
202 m2
Zastavaná plocha:
160 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Kontaktujte makléra