spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

NR - Dolné Krškany, administratívna budova so skladovými priestormi, vhodná ako sídlo firmy prípadne ako investícia s dlhodobými nájomníkmi - plne obsadená, úžitková plocha 420 m2, 9 ár. pozemok, park

360 000 €
Interné ID: 1034-18
Ulica: Dolné Krškany
Obec: Nitra
Okres: Nitra
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Kancelárie

Popis nehnuteľnosti

1034-18
- ponúkame na predaj administratívnu a skladovú budovu kolaudovanú v r. 2004 v lokalite Nitra - Dolné Krškany postavenú na pozemku o celkovej výmere 916 m2, úžitková plocha budovy 420 m2, všetky IS, suterén - 3 skladovacie miestnosti o celkovej výmere 85 m2, prízemie - 7 miestností, skladovacie a administratívne priestory o celkovej výmere 181 m2, kuchynka a WC s umývadlom,1. poschodie - 4 administratívne miestnosti o celkovej výmere 77 m2, 2 x samostatné WC s umývadlom, 2. poschodie - 2 administratívne miestnosti o celkovej výmere 77 m2, 2 x samostatné WC s umývadlom, kuchynka s kuchynskou linkou a jedálenským kútom, spevnené vonkajšie manipulačné plochy, parkovanie pred budovou a v areále, všetky IS, bezpečnostné zariadenie, bez výťahu, 6 km od centra mesta, v dosahu MHD, asfaltová prístupová cesta, budova je udržovaná vo veľmi dobrom stave, možnosť kúpy aj ako investícia s dlhodobými nájomníkmi - plne obsadená.

Prostredníctvom nášho Hypotekárneho centra Vám odporučíme najvýhodnejšiu hypotéku na kúpu danej nehnuteľnosti. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

Doplňujúce informácie

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Úžitková plocha:
420 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
17
Balkón:
nie
Výťah:
nie
El. napätie:
230/400V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Vykurovanie:
spoločné

Informatívna úverová kalkulačka

Kontaktujte makléra