We use cookies

 

Na predaj RD N. Blatnica 103-12-ROCHa

Internal ID: 103-12-ROCHa
City/Town: Nitrianska Blatnica
District: Topoľčany
County: Nitriansky kraj
Category: Houses
Type: Sale
House type: Family house
1 €

Property description

103-12-ROCHa
Hľadáte ideálne miesto pre život v rodinnom dome s dobrou dostupnosťou do mesta? Ponúkame Vám s poverením majiteľa na predaj rodinný dom v obci Nitrianska Blatnica.
- Táto obec leží na hlavnom ťahu Topoľčany (17km) - Piešťany (15km). Nitra je vzdialená 34km. Obec má bohatú históriu a krásnu prírodu.
- Rodinný dom pozostáva z 5 izieb, kuchyne, kúpeľne s WC a špajze.
- Obytná plocha domu je cca 150m2 a pozemok je rovinatý a má rozlohu 995m2.
Keďže do domu vedú dva vchody, tak je možnosť po malých úpravách využívať túto nehnuteľnosť aj ako dvojgeneračnú.
- Prístavba domu je podpivničená.
Táto nehnuteľnosť je napojená na kanalizáciu, obecný vodovod(ale aj vlastná studňa), plyn a elektrinu 230/380V. Za domom stojí murovaná garáž a priestranná dielňa.
Pozemok je prístupný z dvoch strán. Rodinný dom prešiel v roku 2018-2019 čiastočnou rekonštrukciou. Výhodou je aj kúrenie v krbe, ktorý sa nachádza v obývačke a dokážete s ním vykúriť hlavnú časť domu. V zadnej často domu je možnosť tiež kúrenia v krbových kachliach.
Celý dom je napojený aj na ústredné plynové kúrenie. Tým pádom je možné eliminovať aj mesačné náklady na plyn.
- Občianska vybavenosť obce je veľmi dobrá. Nachádzajú sa tu: základná škola, materská škola, obchod, pošta a zdravotné stredisko je vo vedľajšej obci.
- Ideálne miesto na turistiku, cykloturistiku a hubárčenie. Cena dohodou.  V prípade, že sa Vám nami ponúkaná nehnuteľnosť páčila, tak nás neváhajte kontaktovať na dole uvedenom tel. čísle a dohodnúť si termín obhliadky.

Features

Status:
active
Ownership:
privately
Type:
partly re-made
Usable area:
150 m2
Land area:
995 m2
:
5
Balcony:
no
Bathroom:
yes
Number of bathrooms:
1
Energy performance certification:
no
Water:
water well and public water-supply
Fireplace:
yes
Garage:
yes - 1 car
System connection:
yes
Sewer connection:
Gas connection:
yes
Built from:
Combined
:
no
Heating:
own - natural gas
Status:
active
Ownership:
privately
Type:
partly re-made
Usable area:
150 m2
Land area:
995 m2
:
5
Balcony:
no
Bathroom:
yes
Number of bathrooms:
1
Energy performance certification:
no
Water:
water well and public water-supply
Fireplace:
yes
Garage:
yes - 1 car
System connection:
yes
Sewer connection:
Gas connection:
yes
Built from:
Combined
:
no
Heating:
own - natural gas

Mortgage Calculator

Broker

Vybral som si cestu realít, pretože to bola pre mňa veľká výzva a cesta plná prekážok. Som človek, ktorý ma rád výzvy a práca s ľuďmi je pre mňa zmysel života.