We use cookies

 

Posledný apartmán - 3D obhliadka!! - Predaj - 3 izbový apartmán (2+1) - Omastiná - 026-112-LUGU

Internal ID: 026-112-LUGU3
City/Town: Omastiná
District: Bánovce nad Bebravou
County: Trenčiansky kraj
Category: Apartments
Type: Sale
Apartment type: Two bedroom apartment
79 800 €

Property description

026-112-LUGU3
3D obhliadka!! my.matterport.com/show/?m=wShLyHEi7Ph
Na predaj 3 izbový apartmán na trvalé alebo rekreačné bývanie v nádhernom lesnom prostredí, v chalupárskej oblasti v obci Omastiná. Dispozícia – priestranná obývacia miestnosť s kuchynským kútom s linkou a šporákom, kúpeľňa, samostatné WC, dve spálne, predsieň a prislúchajúca pivničná kobka. Byt sa predáva v stave štandard, čo zahŕňa : interiérové a vstupné dvere, plastové okná s izolačným trojsklom, francúzske okná so zábradlím, plávajúce podlahy, keramickú dlažbu a obklady, kuchynskú linku, sporák, panelové radiátory, sanitu - WC kombi, sprchový kút, kúpeľňové rebríkové radiátory, umývadlo a batérie. Úžitková plocha je 60,62 m2. stav objektu novostavba. Každý byt má vlastné parkovanie, nachádza sa druhom nadzemnom podlaží z dvoch podlaží a je ihneď k dispozícii novému majiteľovi. Obec Omastiná stelesňuje predstavu ničím nerušeného bývania so všetkými výhodami a potrebami moderného života. V obklopení strážovských vrchov vyhľadávaného pohoria na rozhraní stredného Považia a Hornej Nitry máte na dosah nedotknutú prírodu, ale zároveň sa bez problémov dostanete do 14 km vzdialeného okresného mesta Bánovce nad Bebravou. Ideálne miesto pre toho, kto chce načerpať energiu z prírody.
IS – voda ,elektrina, centrálne vykurovanie a ohrev TÚV, vrátane komplexnej starostlivosti (výkon správy) zo strany správcu objektu, odpad – ČOV,
Cena: 79 800 € (dohoda možná)
Vyhľadávaná turistická oblasť Uhrovský hrad, rodný dom Ľudovíta Štúra, Alexandra Dubčeka, pamätné miesto Jankov vŕšok, lyžiarske stredisko Závada pod Čiernym vrchom.

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS, spojený s predajom nehnuteľnosti A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM

Features

Status:
active
Ownership:
privately
Type:
new Building
Usable area:
60.62 m2
:
3
Balcony:
no
:
no

Virtual tour

 

Mortgage Calculator

Broker